Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Bağdat Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2022 yılında Maltepe’de kurulmuştur. İlk olarak 2018 yılında Yalova’da Özel Mars Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin İstanbul şubesi olarak faaliyete geçen Bağdat Diş Polikliniği diş hekimliğinin tüm alanlarında uzman kadrosuyla faaliyet göstermektedir.

Bağdat Diş Polikliniği daima diş hekimliğinde önde gelen ve yenilikçi tedavileri benimseyerek doğru tedavi ve hastaya doğru yaklaşım politikalarına özen gösteren hasta odaklı bir diş polikliniği olarak faaliyet göstermektedir.

Polikliniğimiz bünyesinde dijitalleşen süreçlerimize ek olarak Ortodonti ve Ağız, Diş ve Çene Cerrahi alanlarında polikliniğimiz ortaklarından olan uzman hekimlerimiz hizmet vermektedir.  Diş hekimliğinde uygulanan tüm güncel tedavi ve prosedürler polikliniğimizde uygulanmakta olup tüm bilimsel gelişmeler ışığında sürekli olarak güncellenmektedir.


Uzman Doktorlarımız

Uzman Eller, Sağlıklı Gülüşler İçin Hazır


Vizyonumuz

Vizyonumuz, diş hekimliğinde güncel ve dijital tedavileri bilimin ışığı altında daima üst seviyede hastalarımıza uygulamak. Yapılan tedavi ve sunulan hizmetler konusunda kaliteden taviz vermeden diş hekimliğinde bir marka olmaktır.
Randevu